Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Zoznámte sa S.Karasev vynálezca Skenaru

Úvod Úvod Zoznámte sa S.Karasev vynálezca Skenaru

Zoznámte sa...

 

 

Volajú ho vynálezcom XXI. storočia, otcom revolučného smeru v medicíne, potenciálnym nositeľom Nobelovej ceny...

Sláva o ňom a spolu s ňou aj chýry a dômysly už dávno prekročili hranice malého mestečka pri Azovskom mori – Taganrogu, kde vedec býva. A on?... Drží sa tak ako by sa nič zvláštneho nestalo. Nie je nafúkaný, je prístupný a jednoduchý... Dá sa s ním ľahko komunikovať. Od prvých chvíľ nadobúdate dojem, že ho už dávno a dobre poznáte. Akoby je priateľ, je vám rovný. Avšak chápete, že je génius, u ktorého, mimochodom, sa ledva podarilo pre čitateľov SKENARu vytiahnuť niekoľko slov na uvítanie.

Terapia SKENAR má už 30 rokov. Za toto obdobie metodika, ktorú som vynašiel ako mladý človek, sa veľmi rozšírila. Myšlienka o vytvorení prístroja zameraného na bezliekové uzdravenie vďaka vlastným «skrytým» zdrojom prišla v ťažký pre mňa a moju rodinu deň. Na ARO v nemocnici v Krasnodare mi zomierala sestra. Nič jej nepomáhalo... Ani obrovské dávky liekov, ani márne úsilia lekárov. Zomrela... Lenže to, čo som pozoroval – takmer úplná bezmocnosť modernej medicíny – bolo pre mňa silným stimulom niečo podniknúť. Asi v zúfalstve som dospel k názoru vyvinúť prístroj, ktorý by mohol bez liekov, bez poškodenia pomôcť prinavrátiť zdravie. Skrátka tomuto som zasvätil celý svoj ďalší život pri vývoji stále nových a nových, dokonalejších modelov Samokontrolujúceho Elektro Neuro Adaptívneho Regulátoru - SKENARu... V súčasnosti je veľmi veľa stúpencov SKENAR terapie na celom svete. Azda nie je žiadne miesto na planéte, kde by nepracovali podľa našej technológie. Holandsko a Švédsko, Belgicko a Slovensko, Slovensko, USA a Austrália, Izrael a Veľká Británia... Dá sa pokračovať v zozname.Skenar pomáha už v 145 krajínach.

 

Ak sa ma opýtate, či som spokojný s týmto, odpoviem – áno, samozrejme. Verte mi, že to nie je ctižiadostivosť, ale SKENAR skutočne prináša úžitok. Čože môže byť hodnotnejšie ako vidieť šťastné oči uzdravených pacientov. Všetko sa mení – svetonázor, vzťah k sebe samému a okoliu.

Zdalo by sa, že mám dôvod cítiť sa šťastným.Trápi ma, že SKENAR, ktorý bol vyvinutý pre ľudskú radosť, niekedy sa nepoužíva za účelom uzdravenia. Dosť často – v honbe za ziskom. Ale nechcem o tom hovoriť... Skúsme sa sústrediť na dobré, pozitívne. Som presvedčený, že terapia SKENAR bude mať dôstojné miesto v medicíne budúcnosti. Chcem, aby vo svete bolo čím viac zdravých ľudí, aby neodchádzali blízki a žili sme pestrým, plnohodnotným životom.

S láskou, Aleksandr Karasev