Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Čo je Imago?

Úvod ÚvodČo je Imago?

 HLAVNÁ FUNKCIA POČÍTAČOVEJ DIAGNOSTIKY IMAGO SENSITIV 

 

Hlavná funkcia programu je expresná diagnostika funkčného stavu všetkých fyziologických systémov ľudského organizmu – srdcovo-cievneho, dýchacieho, zažívacieho, reprodukčného, kostno-svalového, endokrinného...

Proces expres diagnostiky zahŕňa tri, za sebou nasledujúce etapy. Snímanie prvotnej informácie a jej analýzu s cieľom stanoviť diagnózu a individuálny výber prípravkov (liekov), ktoré sú potrebné pre likvidáciu ložiska-napätia v organizme. Schéma analýzy je dosť jednoduchá. Berúc do úvahu, že elektrická aktivita subkortikálnych štruktúr má veľmi slabú povahu, subkortikál sa doplniteľne aktivizuje pomocou zvukových, elektromagnetických (cez slúchadlá) a zrakových iritátorov. Ako zrakový aktivátor vystupuje konštantná a intenzívna zmena svetelného poľa, na pozadí ktorého sa nachádza skúmaný orgán. Signály, ktoré prichádzajú zo subkortikálnych útvarov sa zosilňujú, transformujú na číselný kód, ktorý je vhodný na prenos do počítača a zobrazujú sa ako body rôznych farieb na konkrétnom zobrazenom skúmanom orgáne. Farba a konfigurácia bodov sa určujú podľa stupeňa intenzity signálu, ktorý prichádza zo subkortikálu, čo v podstate vyjadruje funkčný stav orgánu – zdravotný stav, rôzne stupne funkčného napätia a vyjadruje patologické zmeny. Ďalšia etapa expresu diagnostiky zahŕňa proces stanovenia predpokladanej diagnózy, centrum zápalu, oslabenia...

Základom diagnostiky je porovnanie virtuálneho (počítačového) modelu rôznych nozologických foriem ochorení, ktoré sú uložené v pamäti počítača s reálnou informáciou snímanou z každého konkrétneho pacienta. Programové vybavenie, Imago diagnostika a terapia, umožňuje pozerať na diagnostiku z niekoľkých hľadísk, entropnej analýzy, multifaktorovej (nelineárnej) analýza a tiež pomocou grafov (grafické zobrazenie virtuálneho modelu ochorenia v reálnej informácií, zosnímanej z klienta). Okrem toho program umožňuje analyzovať nielen orgán ako celok na anatomickej, histologickej, elektronickej úrovni a skenujúcej mikroskopie, ale aj jednotlivé ložiská v každom orgáne a typ súvislosti medzi nimi. Takto sa hodnovernosť diagnostiky zabezpečuje minimálne z piatich hľadísk.

Celkovo sa dá povedať, že čím je bližšie informácia zosnímaná z pacienta k virtuálnemu modelu ochorenia, tým je presnejšie a vierohodnejšie stanovená diagnóza. Okrem toho, berúc do úvahy skutočnosť, že štyri zo šiestich svetelných znakov vložených na každý orgán, vyjadrujú jeho funkčný stav, prístrojovo programový diagnostický a liečebný komplex IMAGO SENSITIV  umožňuje stanovovať počiatočné štádiá vývoja patologických procesov, keď sa ochorenie iba začína a jeho klinické príznaky sa ešte neprejavujú. Práve táto skutočnosť umožňuje odborníkovi stanoviť ozdravovací program pre klienta, aby sa zabránilo ďalšiemu rozvoju ochorenia a prechodu do klinického štádia. Z toho vyplýva, že takto sa realizuje prevencia a predchádza sa rozvitiu ochorenia.

Ďalšia etapa expres diagnostiky zahŕňa počítačový výber rôznych prípravkov (alopatických, homeopatických, nutritívnych a parafarmaceutických), ktoré sú zamerané na zníženie tenzie v jednotlivých orgánoch. Tento proces sa tiež realizuje zosnímaním informácie konkrétneho orgánu každého klienta. Ak sa celkový stav orgánu pri prikladaní preparátu zlepšuje, znamená to, že práve tento prípravok s najvyššou účinnosťou môže byť ponúknutý pacientovi. Okrem toho prístrojové a programová vybavenie umožňuje realizovať biorezonančnú korekciu a to, prípravu spektronozód – substancií, ktoré sú nasýtené super slabou elektrickou aktivitou, reverznou elektromagnetickou aktivitou poškodeného orgánu. Treba poznamenať, že vytvoreniu tohto diagnostického komplexu predchádzali dlhoročné výskumy. Ich cieľom bolo po prvé – presne zistiť a lokalizovať subkortikálne štruktúry, ktoré sú zodpovedné za reguláciu činnosti jednotlivých periférnych orgánov, po druhé - stanoviť súvislosti medzi intenzitou signálu, získavaného zo subkortikálu a stupeň zobrazenia patologického procesu v sledovanom orgáne, po tretie – vytvoriť virtuálny model rôznych foriem ochorenia. Okrem toho je do programu zakomponovaný rozsiahly štatistický materiál o rozložení rôznych nozologických foriem ochorení podľa pohlavno vekových skupín obyvateľstva, čo umožňuje prognózovať stav organizmu človeka už pri zadávaní prvotnej informácie a to – pohlavia a veku.

 

Takto, po prvýkrát sa v medicíne objavil programovo prístrojový diagnostický komplex, založený na biolokalizácií, ktorý umožňuje:

1. Diagnostikovať funkčný stav prakticky všetkých fyziologických systémov organizmu v krátkom čase, do 2 hodin.

2. Zisťovať ochorenia v predklinickom štádiu - vhodné aj ako prevencia

3. Zvoliť individuálny program liečby a prevencie ochorení.

4. Poskytovať prvú pomoc pacientovi, bez medikamentózneho vplyvu, použitím programového diagnostického komplexu IMAGO SENSITIV