Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Odpovede na otázky

Úvod SkenarOdpovede na otázky

Odpovede vynálezcu Dr. A .A .Karaseva:

Sú potrebné nejaké špeciálne vedomosti alebo vzdelanie, aby používať SKENAR? 

Nie, nie je to potrebné. Naše prístroje nevyžadujú zložitú obsluhu – nie je to zložitejšie (možno aj jednoduchšie) ako spotrebná technika. SKENAR netreba pripájať k elektrickej sietio napájanie zabezpečujú baterky alebo akumulátory. Prístroj nevyžaduje dodatočné zariadenia alebo prípravky, je kompaktný – ľahko sa zmestí do tašky a môže sa používať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí sa oboznámiť s návodom na používanie, aby vedieť na čo sú potrebné tlačidlá na prednom paneli prístroja a čo znamenajú nápisy na displeji alebo indikátoroch. Činnosť prístrojov nevyžaduje žiadne zložité matematické výpoetreba používať zložité metodiky, treba jednoducho dať elektródy na problematickú časť tela alebo patologickú projekciu. Samozrejme sú potrebné elementárne vedomosti v oblasti anatómie. Avšak pri vážnych ochoreniach potrebujete pomoc profesionálneho SKENAR – terapeuta, ktorý má príslušné vedomosti a skúsenosti.

Čím sa líšia strieborné elektródy od oceľových?

Striebro zabezpečuje zosilnenie fokusácie signálu, t.j. hlbšie pôsobenie. Strieborne elektródy sú vyhotovené 
zo zvláštneho striebra z prvého tavenia, bez akýchkoľvek prímesí so zachovaním jeho prírodnej štruktúry. Striebro je dávno známe svojimi liečivými vlastnosťamTeda ako doplnok k prístroju, ktorý je schopný regenerovať zdravie po rôznych neduhoch, dostanete ešte aj dodatočný liečebný efekt pôsobenia striebra. Striebro má výrazný baktericídny, antiseptický, protizápalový, sťahujúci účinok. Striebro je prírodný baktericídny kov efektívny proti 650 druhom baktérií, ktoré voči nemu nenadobúdajú odolnosť na rozdiel od prakticky všetkých antibiotajnovšie výskumy v tejto oblasti dokázali neoceniteľný význam striebra pre ľudské zdravie. Najmä pri skúmaní kostných ochorení zistili vedci fenomenálnu schopnosť fybroblastových buniek pod vplyvom iónov striebra rozmnožovať sa a
vyrábať to tkanivo, ktoré musí byť v danom mieste, t.j. ju samotný organizmus regeneruje.

Také profesionálne modely ako VX735v5 sú určené len pre lekárov? Môžu ich používať tí, ktorí nemajú špeciálne lekárske vzdelanie? 

V skutočnosti slovo „profesionálny“ neznamená, že výrobok je určený len pre odborníkov. Ak kúpite profesionálny sušič na vlasy, budete ho môcť používať tak isto efektívne ako profesionálne kaderníčky! Len bude mať viac funkcií, bude spoľahlivejší a bude mať väčšiu životnosť je skonštruovaný pre každodenné záťaže. To isté sa vzťahuje aj na naše prístroje. Profesionálny – v prvom rade znamená, že prístroj má veľa funkcií, ktoré sú potrebné pre prácu odbornému SKENAR – terapeutovi na liečbu širokého spektra ochorení.
Skúšali sme model č. 735 a výsledky nás ohromili. Nakoľko som pochrma vlny neumožňuje organizmu zvyknúť si na ňu. Ale či si pri častom používaní prístroja organizmus nezvykne? 
Nie, organizmus si nikdy nezvykne na formy vlny, aj keď budete používať prístroj dosť dlhú dobu bez prestávok. 
Sú známe prípady, keď prístroj bol v prevádzke počas 3 dní pri liečení omrznutých nôh, pacient mal suchú gangrénu. A výsledky boli výbornéchránili sme pacientovi nohy. Vo vážnych prípadoch čím dlhšie prístrojom pôsobíte na pacienta, tým je lepšie. Pokiaľ potrebujete poskytnúť pomoc pri vážnych ochoreniach, môžete pracovať s prístrojom toľko, koľko je potrebné. 

Čo robiť pri zhoršeniach stavu počas používania SKENARu (chápem, že to je normálne a je dobrým znamením), keď symptómy sa prejavujú príliš prúdko? Sú nejaké zvláštne pokyny? Alebo treba ukončiť liečbu do tej doby, pokiaľ symptómy nezoslabnú, príp. nevymiznú úplne? 

Nie, pri zhoršení stavu netreba ukončovať pôsobenie SKENARu. Pokračujte v liečbe ako pred vznikom recidív, čoskoro prestanú. Počas zhoršenia stavu pri pôsobení SKENARu organizmus bojuje s chorobou a regeneruje sa efektívnejšie a rýchlejšie. 

Ako používať prístroj na hlave? Treba pacientom holiť vlasy, aby pôsobenie bolo efektívnejším? 

Nie, netreba. Je možné zvlhčiť vlasy a trochu počkať, pokiaľ sa nezažne indikátor kontaktu elektród s kožou.
COSMODIC – používa sa špeciálne len v kozmetike? 
Väčšina ľudí si tak myslí. Ale to nie je správne! Tento režim najuniverzálnejší a je vhodný pre liečenie akýchkoľvek ochorení. COSMODIC nie je len jeden z režimov prístrojae celá metóda. Spolu s metódou SKENARu bola vyvinuta metóda COSMODIK, ktorá umožňuje regenerovať organizmus na genetickej úrovni. To neznamená, že táto metóda umožňuje zmeniť biologický rast bunky, ale za jej pomoci je možné regenerovať geneticky založené alebo aktivovať ešte nevyužité funkcie bunky. 
Metóda SKENAR umožňuje regenerovať a vrátiť organizmus do tej úrovne, na ktorej bol pred vznikom choroby. Táto metóda umožňuje regeneráciu vďaka aktivácii potenciálnych možností celého organizmu.
COSMODIK je dokonalejší a zložitejší smerrý umožňuje regenerovať organizmus na úrovní buniek a pracuje vo forme tak aktivacie potenciálu celého organizmu (ako v prípade metódy SKENAR), ako aj potenciálu bunky na geneticky založenej úrovni (vďaka čomu prebieha omladnutie buniek). Bohužiaľ, sú výskumy pôsobenia na bunečnej úrovni veľmi drahé, preto sa nerobia u nás tak, ako by bolo žiadúce. Ale výsledky z tejto oblasti sú zapracované v prevedení č. 735v5, v ktorom sa používa metóda COSMODIK. 
V súčasnosti vyvíjame systémy COSMODIK – SKREEN

Dá sa schudnúť za pomoci SKENARu?

V skutočnosti doteraz niet univerzálneho spôsobu, ktorý by pomáhal chudnutiu. Čo sa týka používania SKENARu za týmto účelom – áno, je možné schudnúť. Naši lekári, ktoré testovali nový skenar-slajder majú presvedčivú fotodokumentáciu,torá pravdivosť mojich slov potvrdzuje. Ale najprv treba zistiť, čo je príčinou nadváhy. Ak je nadváha vyvolaná problémami alebo poruchami tráviaceho traktu, určite vyriešite problém nadváhy po obnovení normálnej činnosti tráviaceho traktu za pomoci SKENARu.

Moja manželka má vážne ochorenie – reumatickú artritídu. Máte nejaké pokyny alebo výsledky liečenia podobného ochorenia pomocou vašich prístrojov?


Čo sa týka tohto ochorenia, boli dosiahnuté veľmi dobré výsledky pri používaní modelu č. 735. Avšak musím ihneď upozorniť, že na začiatku liečenia môžu nastať silné a zdĺhavé zhoršenia (v priebehu niekoľkých mesiacov). Pri používaní modelu č. 705 zhoršenie môže byť veľmi silné, toto prevedenie nie je také efektívne ako č. 735. 
Ešte jeden problém spočíva v tože pre toto ochorenie nie je určená štandartná metóda, každý prípad je individuálny. Poradil by som ako základné zóny pri aplikácii používať tri cestičky na chrbte, nadobličky a poškodené kĺby. Pri zhoršení stavu – pokračujte v liečení do tej doby, pokiaľ nebude sa cítiť lepšie. 

V súčasnosti sú prístroje 735 najlepšie na liečenie takých ochorení ako napríklad Alzheimerova choroba, na ktorú trpí moja matka? Chcel by som skúsiť ju vyliečiť. 

Áno, pri používaní našich prístrojov budete môcť zlepšiť stav vašej matky, ktorá trpí na Alzheimerovú chorobu. Ale nemôžem zaručie sa vám podarí ju celkom vyliečiť. Pamätajte si, že aj najlepší SKENAR nemôže vyliečiť všetko. Ale za pokus to stojí.

Aké prevedenie prístroja je najvhodnejšie na odstránenie vrások a príznakov starnutia tvári a pod.? 

Keď sa to tak vezme, žiaden model prístroja nemôže len tak odstrániť vrásky. Všetko je v tom, že každý človek je individuálny, niektorí majú vrásky skôr, iní vyzerajú dosť dlho mlado. To je založené na genetickej úrovni. Najprv treba odstrániť príčiny, v dôsledku ktorých sa objavujú vrásky a príznaky starnu ich majú rôzne. Preto u jedného človeka môžete rýchlo vyhladiť vrásky za pomoci našich prístrojov, u iného – nebude žiaden efekt. To tiež závisí od individuálneho zdravotného stavu pacienta.
Na začiatok treba dať organizmus do poriadku, vtedy omladzovací efekt nenechá na seba čakať. Naši lekári zbadali, že po liečbe pacienti vyzerajú omladnuto, sú bodrejšie, energickejšie a peknejšie. 
Čo sa týka výberu modelov, môžem poved. 735v5Ag so striebornými elektródami je samozrejme najvhodnejší. Podľa názoru našich odborníkov, u viacerých pacientov je tento prístroj schopný vyhladiť vrásky tak akoby ich vyžehlili žehličkou. Ale zase každý prípad je individuálny a ich pôsobenie môže byť rôzne. U niekoľkých to bude viditeľné už o niekoľko procedúr, ale niektorí potrebujú ešte nejaký čas po celkovom liečení alebo po niekoľkých liečebných turnusoch. Nezabúdajtže svoju krásu musíte udržovať aj sami. Samotný SKENAR nič za vás nespraví. A keď budete sa sami starať o seba a udržiavať svoj stav, SKENAR vám pomôže a výsledok hneď bude viditeľný!

Nakoľko som pochopila, vaše prístroje je možné používať v kozmetike. Máte nejaké údaje o tom, že aké výsledky sa dajú dosiahnuť pri používaní vašich prístrojov za týmto účelom, najmä čo sa týka pacientov, ktoré absolvovali plastickú operáciu? 

Áno, SKENAR sa používa v kozmetike. Máme niekoľko odborníkov, ktorí pracujú v tejto oblasti. Čo sa týka výsledkov pôsobenpomocou našich prístrojov je možné vyhladiť jazvy, odstrániť opuchy po kozmetických operáciách, vyhladiť vrásky a pod. SKENAR má aj omladzujúce pôsobenie.

Môže vaš prístroj pomôcť pri liečbe depresie? Máte nejaké informácie o takých prípadoch alebo iných podobných stavoch? 


Áno, je možné používať SKENAR na liečbu depresií. Vcelku aj pri liečení základného ochorenia má SKENAR pozitívny vplyv na normalizáciu a zlepšenie tak fyzikálnehko aj psychologického a emocionálneho stavu pacienta. Pri depresii sa doporučuje pracovať vo všeobecných zónach – 6 bodoch, troch cestičkách a pod. Toto môže aj celkovo postačiť.

Používali ste profesionálne prístroje EX 735 alebo iné prevedenia na liečbu úrazov chrbtice s celkovou alebo čiastočnou paralýzou? Sú nejaké pozitívne výsledky pôsobenia prístrojov na obnovenie čiastočnej alebo celkovej pohyblivosti pacientov, ktoré majú celkovú alebo čiastočnú paralýzu v dôsledku úrazov miechy? 

Tieto ochorenia je možné liečiť našimi prístrojmi, ale v tomto prípade treba komplexne používať minimálne tri prístrojý prístroj treba používať na liečbu preležanín a normalizácie čriev a funkcií iných orgánov a systémov. Druhý – na regeneráciu poškodených nervových vlákieeciálne na obnovenie ochabnutých svalov. Tento spôsob je možné používať na odstránenie následkov neúspešných chirurgických operácií.