Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Imago

Úvod Imago
POUZIVAME SENSITIV IMAGO
 
 
"Chápete, nie je potrebné množstvo návštev, opakované objednávanie, čakanie... Keď si predstavím, ako chodím inde od dverí k dverám s hromadou čiastkových výsledkov a posudkov, som veľmi rád, že som tu. Tunajšia diagnostika poskytuje úžasné možnosti – ten počítač do mňa doslova vidí. Diagnostické programy ocenia najmä ľudia, ktorých odrádzajú od návštevy lekára niektoré nie práve najpríjemnejšie vyšetrenia. Stačí spomenúť prostatu, hrubé črevo... Okrem toho, tu sa okamžite dozviete výsledok. Aj s istou perspektívou. Myslím si, že aspoň niektoré úkony v tomto zariadení by mala preplácať zdravotná poisťovňa. Jednoducho preto, lebo včasná diagnóza je i pre spoločnosť oveľa výhodnejšia než dodatočné riešenie dôsledkov nerozpoznaných a neliečených porúch." hovorí jeden z klientov (František.B.)

 

ANALÝZU  DOPORUČUJEME AJ VŠETKÝM ĽUĎOM PRACUJÚCIM

S POTRAVINAMI, V REŠTAURÁCIACH, V KUCHYNIACH

 

Ľudia sú čoraz viac kontaminovaní parazitárnymi organizmami, preventívnou prehliadkou na výskyt parazitov ( a následnou terapiou na ich odstránenie ) dopomôžeme k zníženiu rizika kontaminácie potravy v stravovacích zariadeniach.Objednajte sa už teraz.

 

Áno, je to presne tak, pretože nikto nevie o ochoreniach človeka viac, ako jeho vlastný mozog. Najmenšia porucha v práci ktoréhokoľvek orgánu sa zafixuje v našom mozgu, ktorý prijíma z orgánu impulzy v určitom rozsahu a zodpovedajúcim spôsobom na ne reaguje. Snímanie je nebolestivé v trvaní 20 - 30 min, prevádza sa aplikáciou fyziologických frekvencií určených počítačom cez sluchový aparát.

 
Práve táto skutočnosť umožňuje odborníkovi stanoviť ozdravovací program pre klienta, aby sa zabránilo ďalšiemu rozvoju ochorenia a prechodu do klinického štádia.

Použitie programového diagnostického komplexu IMAGO Sensitiv v začiatočných etapách vyšetrenia umožňuje podstatne skrátiť čas predbežnej diagnostiky, zredukovať povinné konzultácie u mnohých špecialistov, vyšetrenia v bakteriologickom laboratóriu. V prípade potreby predmetný zoznam úzkych špecialistov a laboratórnych analýz, ktoré potrebuje konkrétny klient, sa vydáva na základe expres diagnostiky. V prípade potreby sa zvolí normalizácia zameraná na jednotlivé orgány. Normalizáciu orgánov je možné realizovať v stredisku, kde sa vykonáva diagnostika. Avšak treba mať na pamäti, že doba normalizácie orgánov je pre každého individuálna.
 
PRÍKLADY DIAGNOSTIKY ORGÁNOV NA IMAGO SENSITIV
 
 
Overenie účinnosti antibakteriálneho nozodu IMAGO na urogenitálnom ústrojenstve pri akútnom infekte: chlamýdie,ureaplazma, mycoplazma.
 
Preukázaná účinnosť nozodu 95% v priebehu 24 hodín: 22.1.2007 - 23.1.2007
 

Hlavná funkcia programu je expresná diagnostika funkčného stavu všetkých fyziologických systémov ľudského organizmu – srdcovo-cievneho, dýchacieho, zažívacieho, reprodukčného, kostno-svalového, endokrinného, Proces expres diagnostiky zahŕňa tri, za sebou nasledujúce etapy...

 

Viac sa dočítate v článkoch - "Čo je Imago" ?

 

 

 

POROVNANIE S KONKURENČNÝMI MEDICÍNSKYMI ZARIADENIAMI

         

Skupina chorôb

Spoľahlivosť diagnostikyv ranných štádiách* (%)

“IMAGO”

Ultrazvuk. diagnostika« Aloka SSD-5000/5500»

Počítačový tomograf «ItalRay Clinomat»

Magneto-rezonančný tomograf «Picker- Philips»

Gastroenterológia

74-86%

24-28%

19-23%

30-34%

Pulmológia

65-72%

9-14%

10-13%

23-31%

Gynekológia

78-82%

16-18%

14-16%

21-25%

Endokrinológia

52-65%

7-9%

11-14%

13-16%

Onkológia

38-42%

6-8%

12-16%

18-23%

Ceny (závislé na zostave)

35.000 – 42.000 USD

150.000 – 300.000 USD

150.000 – 200.000 USD

500.000 – 800.000 USD

 

       
         

Na rozdiel od iných metód technickej diagnostiky, systém “Imago" môže odhaliť ranné "prednosologické" štádiá patologických procesov ešte pred ich zreteľnou klinickou manifestáciou, čo môže byť ťažko odhaliteľné inými diagnostickými metódami ako sú ultrazvuk, počítačová tomografia a MR. Systém je absolútne bezpečný pre človeka.